Szkolenia kucharskie PARP

Kucharzu!

Możesz się szkolić prawie za darmo! Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie do 80% kosztów szkolenia, z programu operacyjnego „Wiedza edukacja rozwój” Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Chcesz wiedzieć czym jest Baza Usług Rozwojowych – BUR?
Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, bezpłatna platforma zawierającą oferty usług rozwojowych: szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych usług, dzięki którym przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje. Administratorem portalu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – PARP.

Baza Usług rozwojowych powstała, aby finansować koszty uczestnictwa w szkoleniach do 80% ceny usługi, oraz ułatwienie dostępu do szkoleń dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Pomogę Ci i podpowiem co należy zrobić, aby skorzystać z dofinansowania BUR.

Sprawdź jakie szkolenia odbędą się w najbliższym czasie:

WAŻNE!  www.lookandcook.com.pl/szkolenia

Napisz do mnie: maciej@lookandcook.com.pl

Pamiętaj, aby podać: 
⦁ imię i nazwisko
⦁ numer telefonu
⦁ tematy oraz terminy szkoleń
⦁ województwa w którym zarejestrowana jest firma

Maciej Ignatowicz

Zobacz wpisy napisane przez Maciej Ignatowicz
Cześć jestem Maciej Ignatowicz i oddycham gastronomią. Fascynuje mnie praca z szefami kuchni i kucharzami, którzy odnaleźli swoją pasję w gotowaniu. Współpraca z mistrzami to największa nagroda, jaką otrzymuję każdego dnia. Moje zamiłowanie do gastro spełniam w Studio Kulinarnym Look&Cook, szkole gotowania dla kucharzy i pasjonatów. Codziennie pomagam w doborze urządzeń gastronomicznych. Serdecznie witam Cię na moim blogu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *